Přeskočit na obsah

Mladoboleslavský zvířecí útulek je těsně před dokončením

V areálu hájenky v Březně finišují práce na výstavbě zvířecího útulku pro Mladou Boleslav. Hotové jsou interiéry karantény, ošetřovny, přípravny krmiv a útulku pro kočky. Ve východní části vzniká nový trakt s kotci a výběhy pro psy. Kapacitu vznikajícího zvířecího útulku tvoří 19 kotců s výběhy pro malé i velké psy a velká sdílená voliéra, do které budou umístěny kočky. Součástí vnitřního vybavení jsou karanténní kotce, přípravna krmiv a veterinární ošetřovna.

Útulek bude k otevření připraven v následujících týdnech a čekat se bude už pouze na všechna potřebná povolení.

Poptávka po zvířecím útulku trvá v Mladé Boleslavi už několik let. Březenská hájenka patří městu a je ideálně situovaná, tedy v dostatečné vzdálenosti od obydlené oblasti, ale zároveň z Mladé Boleslavi pohodlně dostupná.

Seznámení obyvatel s otevřením nového útulku bude na Výstavišti

V úterý 15. září se na Výstavišti v Mladé Boleslavi sejdou příznivci nového útulku a milovníci zvířat. Od 15 hodin se tu příchozím představí stavba samotná a připraven bude i doprovodný program. U Altán café baru zazpívá Filip Šubr a bude tu také ukázka výcviku psů, nebo mantrailingový stánek. Hlavně se ale bude děkovat a dorazit mohou všichni ti, kteří budou chtít mladoboleslavský útulek také podpořit. V tombole pak můžete vyhrát jednu z mnoha velmi zajímavých cen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *