Přeskočit na obsah

Zatoulaní pejsci v červnu – pouze jeden se nevrátil k majiteli

Také v červnu roku 2023 se jen v Mladé Boleslavi zaloutalo několik pejsků.

Už 31. května byla v Bezděčíně nalezena béžová fenka čivavy. Majitelka se přihlásila a brzy následovalo štastné shledání.

Kříženec černé barvy (Miky) byl odchycen 16. června dopoledne v Mladé Boleslavi v ulici U Stadionu. Majitel nalezen, ale o pejska, který byl ve velmi špatném stavu (zlomená noha), se nedokáže postarat.

Další pejsek byl odchycen 23. června v ulici Jičínská. Majitel se našel a svého parťáka si následně vyzvedl v našem útulku.

V pondělí 26. června byl na Štěpánce odchycen osamocený Americký stafordširský teriér. Také v tomto případě se majitel našel.

V červnu zamířilo také několik našich pejsků a kočiček k veterináři a pomáhalo se nalezeným koťátkům. Děkujeme za pomoc zejména našim dobrovolníkům a všem, kteří přispěli na nezbytnou péči. Navštívili nás také žáci ze 7.A na 5.ZŠ v Mladé Boleslavi a přinesli finanční dar. Ještě jednou: DĚKUJEME!

Chcete pomáhat?

Věcné dary přijímáme po telefonické domluvě přímo u nás, nebo na domluveném místě. Finanční příspěvky je možné zasílat na: Transparentní účet: 2901851135/2010, nebo provozní účet: 2201851134/2010.