Přeskočit na obsah

Miky potřebuje vaší pomoc – veterinární péče je velmi nákladná

Miky byl odchycený v půlce června v Mladé Boleslavi. Byl ve špatném výživovém stavu a na první pohled bylo zřejmé, že má problém se zadní nožičkou, což bylo následně potvrzeno veterinářem. Jednalo se o neléčenou zlomeninu.

V útulku byl Miky standardně umístěn do kotce, ve kterém však stále naříkal, nejedl, ani nepil, proto si jej jedna z dobrovolnic útulku vzala do domácí péče. V domácím prostředí se pomalu rozjedl, ale stále jej neopouští zdravotní trable, má neustálé střevní potíže a potřebuje vyřešit i problém se zraněním nohy.

Z tohoto důvodů již absolvoval několik veterinárních vyšetření a byl objednán k MVDr. Musilovi do Českého Brodu, aby se ukázalo zda je možné s tímto neléčeným zraněním ještě něco udělat.

Je to mladý pejsek, který má celý život ještě před sebou a my bychom rádi udělali vše, co lze, aby si jej mohl plnohodnotně užívat.

Vzhledem k tomu, že veterinární péče je velice nákladná uvítáme jakýkoli příspěvěk na transparentní bankovní účet číslo: 2901851135/2010 VS. 1606 do poznámky uveďte Miky.

Moc děkujeme za jakoukoli podporu.