Moc děkujeme za dary co nosíte nebo necháváte v bedně u útulku.
Obojek zakoupil pan Šustek pro Dastyho, kterého venčí. Tento dárek je u nás momentálně velmi vítaný
.
Klíšťat nosí hafani už hodně z procházek
.




Moc děkujeme za dary co nosíte nebo necháváte v bedně u útulku.
Obojek zakoupil pan Šustek pro Dastyho, kterého venčí. Tento dárek je u nás momentálně velmi vítaný
.
Klíšťat nosí hafani už hodně z procházek
.


