Vzkaz z útulku: Děkujeme za plnou bednu darů a speciální dárek pro Dastyho

Moc děkujeme za dary co nosíte nebo necháváte v bedně u útulku.

Obojek zakoupil pan Šustek pro Dastyho, kterého venčí. Tento dárek je u nás momentálně velmi vítaný 😉.

Klíšťat nosí hafani už hodně z procházek 🙈.

Přejít nahoru