Postřelená kočička ze Žebic: První operace je úspěšně za ní, boj pokračuje

Kočička ze Žebic 🐾

V pondělí kočička podstoupila operaci, při které jí byla vyjmuta diabolka z nohy a zároveň byla ošetřena zlomenina. Současně proběhla i kastrace.

Co se týče diabolky v hlavě, zatím bylo provedeno CT vyšetření, aby se zjistilo její přesné umístění a posoudilo se, zda bude možné její bezpečné odstranění.

Jakmile se kočička trochu zotaví, podstoupí další zákrok – plánuje se vyjmutí diabolky z hlavy a také odstranění poškozeného oka, které je hluboko v očnici.

Děkujeme všem, kteří již přispěli nebo se chystají přispět ❤️

Přejít nahoru