Kočička ze Žebic ![]()
V pondělí kočička podstoupila operaci, při které jí byla vyjmuta diabolka z nohy a zároveň byla ošetřena zlomenina. Současně proběhla i kastrace.
Co se týče diabolky v hlavě, zatím bylo provedeno CT vyšetření, aby se zjistilo její přesné umístění a posoudilo se, zda bude možné její bezpečné odstranění.
Jakmile se kočička trochu zotaví, podstoupí další zákrok – plánuje se vyjmutí diabolky z hlavy a také odstranění poškozeného oka, které je hluboko v očnici.
Děkujeme všem, kteří již přispěli nebo se chystají přispět ![]()





