Přeskočit na obsah

NA NOVÝ DOMOV ČEKAJÍ – aktualizace 18.11.2023

Argo

Povídá se, že na území Středočeského kraje byl vyhozen z vozidla s německou poznávací značkou. Argo je v našem útulku vlastně už podruhé. Také by rád hlídal větší areál a dostával za to odměny, byl by vděčný. Dostane šanci? Argo může jen ke zkušenému chovateli…

Kessie

Fenka Kessie (kříženka) je v našem útulku od 2. listopadu 2023. Byla nalezena strážníky v Mladé Boleslavi přivázaná u plotu. Již čipovaná a očkovaná. Hledáme nový domov, prozatím dočasný a po uplynutí ochranné lhůty by přešel na trvalý.

Rex
Rex je kříženec německého ovčáka a velmi pečlivě si hlídá své hračky. Pokud zrovna nemá dobrou náladu, klidně na vás vycení zuby. Čeká na majitele, který bude mít s takovou povahou zkušenosti. Pokud bude mít svou boudu s výběhem, bude nesmírně vděčný.

Armani

Brzy sedmiletý Armani se bohužel nepohodl s malým pejskem a skončil v našem útulku. Snad dostane druhou šanci. Chtěl by hlídat větší pozemek, nebo zahradu. Armani má průkaz původu, hodí se ovšem POUZE ke zkušenému chovateli.

Chuck

Chuckovi jsou asi čtyři roky. Potřebuje hodně běhat, je hodný a přátelský. Pokud ho přesvědčíte, že nemá důvod k útěku, bude skvělým parťákem.

Brit
Brit je větší pejsek, který je také velmi hodný. Hodí se na pozemek k domečku, kde by rád hlídat a mohl se proběhnout. Je temperamentní a velmi hodný.

Dante

V našem útulku od 30.9.2023. Jsem cca 3-4 letý pes, výchovou tedy moc nepolíbený, ale rád se všemu naučím. Najdu někoho kdo si mě vezme a dá mi domov? Ideálně se zahradou…Nekastrovaný, psi moc nemusí, s fenou by neměl být problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *