Přeskočit na obsah

NA NOVÝ DOMOV ČEKAJÍ:

Argo

Povídá se, že na území Středočeského kraje byl vyhozen z vozidla s německou poznávací značkou. Argo je v našem útulku vlastně už podruhé. První námluvy nedopadly, protože nového páníčka kousl. Také by rád hlídal větší areál a dostával za to odměny, byl by vděčný. Dostane šanci?

Gas
Gas je trochu ztřeštěný, svými skoky dokáže napodobit klokana, jinak je ale velmi hodný. Jeho majitel se o něj už nemohl nadále starat.

Beky

Má nevyčerpatelný zdroj energie. Nemá ovšem ráda ostatní pejsky a také čeká spíše na zkušenějšího chovatele. Dříve hlídala na stavbě, pak ale její páníček musel odcestovat.

Rex
Rex je kříženec německého ovčáka a velmi pečlivě si hlídá své hračky. Pokud zrovna nemá dobrou náladu, klidně na vás vycení zuby. Čeká na majitele, který bude mít s takovou povahou zkušenosti. Pokud bude mít svou boudu s výběhem, bude nesmírně vděčný.

Armani

Brzy sedmiletý Armani se bohužel nepohodl s malým pejskem a skončil v našem útulku. Snad dostane druhou šanci. Chtěl by hlídat větší pozemek, nebo zahradu. Armani má průkaz původu, hodí se ovšem pouze ke zkušenému chovateli.

Čenda a Chuck

Čenda je kříženec labradora. Do našeho útulku byl přivezen v zuboženém stavu. Díky všem, kteří přispěli na léčbu, se uzdravil. Nyní už čeká na nového majitele. Pokud si získáte jeho důvěru, bude vám lásku opětovat.

Chuckovi jsou asi čtyři roky. Potřebuje hodně běhat, je hodný a přátelský. Pokud ho přesvědčíte, že nemá důvod k útěku, bude skvělým parťákem.

Brit
Brit je větší pejsek, který je také velmi hodný. Hodí se na pozemek k domečku, kde by rád hlídat a mohl se proběhnout. Je temperamentní a velmi hodný.

Happy

V útulku už jsem jednou byl. Vybrala si mě rodina, která ale po čase řešila neshody a já se tak do útulku musel vrátit. Také proto jsem nyní hodně nedůvěřivý…. Tento bullterier čeká na zkušenějšího chovatele, který mu dá tolik potřebnou lásku. K dětem a ostatním pejsků se nehodí.

Lilly z Podchlumí

Této krásné křížence je odhadem 8 let. O Lilly už se nemohl starat její majitel. Odchycena byla v Mladé Boleslavi – Podchlumí a my nyní hledáme novou rodinu, která si opět získá její srdce.

Čertík

Čertík (černo-bílý kříženec) pobíhal v pátek 2. září v MB – ulici Palackého, kde byl odchycen strážníky. Majitele se bohužel nepodařilo dohledat. Čertík je velmi přátelský a my věříme, že brzy najde novou rodinu.

HENRY

Henry je v našem útulku od 11.8.2022. Krátce před desátou dopolední nahlásil jeden z obyvatel ulice Jana Palacha (MB), že se zde toulá opuštěný pes. Strážníci na místě odchytili zhruba dvouletého černohnědého pejska, kterého jeho majitel zřejmě nehledá. Také my jsme v hledání zatím neúspěšní. Snad najdeme novou rodinu, která si tohoto velmi přátelského pejska zamiluje. Nyní je možná dočasná péče, která by se mohla v prosinci proměnit v trvalou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.