Přeskočit na obsah

NA NOVÝ DOMOV ČEKAJÍ – aktualizace 19.4.2024

Rex
Rex je kříženec německého ovčáka a velmi pečlivě si hlídá své hračky. Pokud zrovna nemá dobrou náladu, klidně na vás vycení zuby. Čeká na majitele, který bude mít s takovou povahou zkušenosti. Pokud bude mít svou boudu s výběhem, bude nesmírně vděčný.

Daneček

Pro malého pejska (čivava – 10 měsíců), který byl v neděli 7. ledna 2023 večer nalezen na mostě u Jizery v Podlázkách, hledáme nový domov. Dany je plně očkovaný a čipovaný. Kastrace bude v brzké době. Je to mladý temperamentní pes, bude potřeba ho všemu naučit. Zájemci mohou volat na tel. číslo: 606 862 357.

Daneček je po kastraci. Byl také na ortopedickém vyšetření, má luxaci pately 2 stupně a dysplazii kyčelního kloubu, Což znamená že pejska čeká v budoucnu operace.

Armani

Brzy sedmiletý Armani se bohužel nepohodl s malým pejskem a skončil v našem útulku. Snad dostane druhou šanci. Chtěl by hlídat větší pozemek, nebo zahradu. Armani má průkaz původu, hodí se ovšem POUZE ke zkušenému chovateli.

Chuck

Chuckovi jsou asi čtyři roky. Potřebuje hodně běhat, je hodný a přátelský. Pokud ho přesvědčíte, že nemá důvod k útěku, bude skvělým parťákem.

BRIT
Brit je větší pejsek, který je také velmi hodný. Hodí se na pozemek k domečku, kde by rád hlídat a mohl se proběhnout. Je temperamentní a velmi hodný.

Dante

V našem útulku od 30.9.2023. Jsem cca 3-4 letý pes, výchovou tedy moc nepolíbený, ale rád se všemu naučím. Najdu někoho kdo si mě vezme a dá mi domov? Ideálně se zahradou…Nekastrovaný, psi moc nemusí, s fenou by neměl být problém.

HAPPY

Bulteriér Happy je opět pejsek jen pro chovatale, který má zkušenosti s tímto plemenem. Více informací poskytneme všem zájemcům.

BUTCH

Přísný pohled.. ale jinak? Parťák pro všechno. Další informace poskytneme vážným zájemcům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *