Přeskočit na obsah

NA NOVÝ DOMOV ČEKAJÍ – aktualizace 19.1.2023

Zrzek

Zrzek se vrátil do našeho útulku. Stalo se mu to znovu 🙁 Rodina se odtěhovala a pejska se muzela vzdát. Zrzek je velmi přátelský a nyní čeká v našem útulku, zda si získá něčí srdce. !!! Zrzek je aktuálně v dočasné péči u nové rodiny!!!

Alfréd a Beáta

Pejsek a fenka z obce Krnsko, kterým bohužel umřel majitel. Najdeme novou rodinu?

Argo

Povídá se, že na území Středočeského kraje byl vyhozen z vozidla s německou poznávací značkou. Argo je v našem útulku vlastně už podruhé. První námluvy nedopadly, protože nového páníčka kousl. Také by rád hlídal větší areál a dostával za to odměny, byl by vděčný. Dostane šanci?

Gas
Gas je trochu ztřeštěný, svými skoky dokáže napodobit klokana, jinak je ale velmi hodný. Jeho majitel se o něj už nemohl nadále starat. !!!Gas je zamluven!!!

Rex
Rex je kříženec německého ovčáka a velmi pečlivě si hlídá své hračky. Pokud zrovna nemá dobrou náladu, klidně na vás vycení zuby. Čeká na majitele, který bude mít s takovou povahou zkušenosti. Pokud bude mít svou boudu s výběhem, bude nesmírně vděčný.

Armani

Brzy sedmiletý Armani se bohužel nepohodl s malým pejskem a skončil v našem útulku. Snad dostane druhou šanci. Chtěl by hlídat větší pozemek, nebo zahradu. Armani má průkaz původu, hodí se ovšem pouze ke zkušenému chovateli.

Čenda a Chuck

Čenda je kříženec labradora. Do našeho útulku byl přivezen v zuboženém stavu. Díky všem, kteří přispěli na léčbu, se uzdravil. Nyní už čeká na nového majitele. Pokud si získáte jeho důvěru, bude vám lásku opětovat.

Chuckovi jsou asi čtyři roky. Potřebuje hodně běhat, je hodný a přátelský. Pokud ho přesvědčíte, že nemá důvod k útěku, bude skvělým parťákem.

Brit
Brit je větší pejsek, který je také velmi hodný. Hodí se na pozemek k domečku, kde by rád hlídat a mohl se proběhnout. Je temperamentní a velmi hodný.

Happy

V útulku už jsem jednou byl. Vybrala si mě rodina, která ale po čase řešila neshody a já se tak do útulku musel vrátit. Také proto jsem nyní hodně nedůvěřivý…. Tento bullterier čeká na zkušenějšího chovatele, který mu dá tolik potřebnou lásku. K dětem a ostatním pejsků se nehodí.

Lilly z Podchlumí

Této krásné křížence je odhadem 7 let. O Lilly už se nemohl starat její majitel. Odchycena byla v Mladé Boleslavi – Podchlumí a my nyní hledáme novou rodinu, která si opět získá její srdce.

ZORRO

Zorro je kříženec labradora a v našem útulku je od 25. listopadu 2022. Majitele se nám nedaří najít. Možná je nyní dočasná péče u nové rodiny, která by se na konci března 2023 proměnila v trvalou. Zorro klame tělem, je to velký pejsek, který budí respekt, zároveň je ale velmi přátelský a poslušný.

BLACK

Black je mladší pejsek, který byl do útulku přivezen koncem prosince 2022. Majitel se stále nepřihlásil a tak je možná dočasná péče u náhradní rodiny, která by se mohla koncem dubna změnit v trvalou. Black se ale stále velmi bojí a my k němu hledáme pozvolna cestu, abychom si mohli konečně naplno důvěřovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *