Příjem zraněné kočičky ![]()
Dnes jsme převzali tuto kočičku, která se přidala k lidem u obchodu v obci Žebice. Už na první pohled bylo jasné, že potřebuje okamžitou veterinární pomoc, a tak nálezci neváhali a rovnou ji odvezli na veterinu.
Proběhlo RTG vyšetření i odběr krve. Zranění jsou bohužel velmi vážná – kočička má vystřelené oko (bulva chybí a diabolka zůstala v hlavě). Nožička je zlomená a i v ní se nachází diabolka a její úlomky.
Momentálně vše konzultujeme s veterináři a řeší se další postup – zda bude možné nožičku zachránit a jestli půjde bezpečně odstranit diabolku z lebky.
To, co se jí stalo, je naprosto nepochopitelné… věříme, že spravedlnost si viníka najde.
Pokud byste chtěli kočičce pomoci s úhradou nákladů na veterinární péči, můžete přispět na účet:
2901851135 / 2010
poznámka: Kočka Žebice
Nebo využít QR kód.
Moc děkujeme za jakoukoli podporu.





