Krutost v Žebicích: Postřelená kočička s vystřeleným okem a zlomenou nohou bojuje o život

🐾 Příjem zraněné kočičky 🐾

Dnes jsme převzali tuto kočičku, která se přidala k lidem u obchodu v obci Žebice. Už na první pohled bylo jasné, že potřebuje okamžitou veterinární pomoc, a tak nálezci neváhali a rovnou ji odvezli na veterinu.

Proběhlo RTG vyšetření i odběr krve. Zranění jsou bohužel velmi vážná – kočička má vystřelené oko (bulva chybí a diabolka zůstala v hlavě). Nožička je zlomená a i v ní se nachází diabolka a její úlomky.

Momentálně vše konzultujeme s veterináři a řeší se další postup – zda bude možné nožičku zachránit a jestli půjde bezpečně odstranit diabolku z lebky.

To, co se jí stalo, je naprosto nepochopitelné… věříme, že spravedlnost si viníka najde.

🙏 Pokud byste chtěli kočičce pomoci s úhradou nákladů na veterinární péči, můžete přispět na účet:

2901851135 / 2010

poznámka: Kočka Žebice

Nebo využít QR kód.

❤️ Moc děkujeme za jakoukoli podporu.

Přejít nahoru