Miminka od maminky i u dočasky prospívají.
Pomalu již otevírají očka.
Prťata bez mámy mají 2 balení mlíčka na týden. Ještě tu nějaké máme, ale je potřeba je mít vždy v zásobě.
Pokud by rád někdo chtěl něco přinést tak může mlíčko viz foto.
Zakoupit lze na internetu nebo v MB na veterině Salvus.
Děkujeme ![]()






