ŽOFKA – Z mladoboleslavského útulku odešla do nového domova za kočičím parťákem
Nějakou chvilku má už své doma kočička Žofka kde má i kočičího kamaráda. Děkujeme za to, že dáváte domovy zvířátkům z útulku .
Obecné novinky, akce, změny provozu, spolupráce.
Nějakou chvilku má už své doma kočička Žofka kde má i kočičího kamaráda. Děkujeme za to, že dáváte domovy zvířátkům z útulku .
Postřelená kočička z obce Žebice, byla na kontrole a vyndání stehů. Další zákrok a to vyjmutí diabolky z hlavy a dořešení poškozeného očička je plánován za 14 dní. Na veterině dostala od sestřičky jméno Madlenka I přes to, co zažila, je kontaktní a mazlivá kočinda
Máme krásnou novinku Včera ve večerních hodinách přivedla kočička z Chotětova na svět 5 nádherných koťátek. Dnes byla maminka zkontrolována veterinářkou a absolvovala testy na FeLV a FIV, které vyšly negativně. Mezi koťátky jsou mourci, černá i černo-bílá koťátka. Maminka i miminka se mají dobře a teď je čeká hlavně klid, péče a spousta spánku.
Miminka od kočičky z Dobrovice se mají k světu. Mají 17 dní a váží 280g – 310g, vypadá to na tři kluky a jednu holčičku.
Betka a Prcek( nyní Cipin ) přejí dobrou noc. Betynka stále hledá své ,,Doma,, Vyhovovala by ji zahrádka, kde by se mohla proběhnout. Nějaký ten kamarád nebo kamarádka by také nevadili. Také by nebyla moc šťastná pokud by měla být jedináček a zůstávat i doma na dlouhou dobu sama. Je velmi společenská až závislá na
Miminka od maminky i u dočasky prospívají. Pomalu již otevírají očka. Prťata bez mámy mají 2 balení mlíčka na týden. Ještě tu nějaké máme, ale je potřeba je mít vždy v zásobě. Pokud by rád někdo chtěl něco přinést tak může mlíčko viz foto. Zakoupit lze na internetu nebo v MB na veterině Salvus. Děkujeme
Další příjem kočky z tohoto týdne ve vysoké březosti je z Městyse Chotětov. Ubytovala se u lidí na zahradě, kde bohužel pes kočky nemá rád a tak to tam pro ní bylo nebezpečné. Kočička je kontaktní a opět nebude asi nikomu chybět že? Momentálně kočička hodně odpočívá a nabírá sílu. Krom bříška je jinak hubená.
Kočička ze Žebic V pondělí kočička podstoupila operaci, při které jí byla vyjmuta diabolka z nohy a zároveň byla ošetřena zlomenina. Současně proběhla i kastrace. Co se týče diabolky v hlavě, zatím bylo provedeno CT vyšetření, aby se zjistilo její přesné umístění a posoudilo se, zda bude možné její bezpečné odstranění. Jakmile se kočička trochu
Jedno velké díky patří paní L. Kusákové a I. Petrůvové za dary, které v neděli dovezly. Vzaly na procházku Amy a pomazlily kočičky. Děkujeme .
Dnes jsme také přijmuli dvě sotva týden stará koťata. ( Bohužel víme, že toto je pouze začátek a nejsou poslední). Maminku jim bohužel srazilo auto. Kloučci odjeli k dočaskářce Stáně, snad to bez maminky zvládnou. Držme jim palce . Prozatím budou potřebovat pouze mlíčko a to kupujeme Fortify Kitten Milk. Prodávají ho i na veterině