Betka a Prcek( nyní Cipin ) přejí dobrou noc.
Betynka stále hledá své ,,Doma,,
Vyhovovala by ji zahrádka, kde by se mohla proběhnout. Nějaký ten kamarád nebo kamarádka by také nevadili.
Také by nebyla moc šťastná pokud by měla být jedináček a zůstávat i doma na dlouhou dobu sama.
Je velmi společenská až závislá na člověku.
Na začátku měla takových zájemců ![]()
.
Tak kde je máme ?


